Постійні комісії сільської ради

1. Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства  (бюджетна комісія).

• Голова комісії - Черніченко Віталій Павлович
  • Серетар комісії - Товкач Інна Вікторівна
  • член комісії - Бродацька Олена Дмитрівна
  • член комісії - Шульга Світлана Геннадіївна
  • член комісії - Завертана Тетяна Юріївна

2. Комісія з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я, законності, протидії корупції, правопорядку,  соціальної політики, регламенту та  депутатської етики (комісія з гуманітарних питань).

• Голова комісії -   Шилюк Дмитро Федорович
  • Секретар комісії -  Ковальчук Сніжана Петрівна
  • член комісії -  Мулик Дмитро Дмитрович

3. Комісія з питань земельних відносин, благоустрою, будівництва, архітектури, природних ресурсів, екології  та техногенної безпеки (земельна комісія).

• Голова комісії -  Костецький Віталій Віталійович
  • Секретатар комісії -  Шевчук Віра Володимирівна