Новини Бузівської сільської ради

ОСОБЛИВОСТІ ОХОРОНИ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Дата створення: 08:55 03.10.2019

Інформує Жашківське відділення управління

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади!

Дата створення: 12:51 23.09.2019

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань розвитку інфраструктури та розробки інвестиційних проектів виконавчого комітету Бузівської сільської ради

Дотримання  безпеки праці під час проведення  осінньо –польових робіт

Дата створення: 12:21 19.09.2019

Інформує  Жашківське відділення  Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України  у Черкаській області  «Дотримання  безпеки праці під час проведення  осінньо –польових робіт»     Успішне проведення осінньо - польових робіт – це завжди важливий екзамен не тільки для керівників селянських підприємств і трудівників села, а й для усіх відповідальних за охорону праці й техніку безпеки у сільськогосподарському виробництві. Адже ці роботи, крім належного організаційного рівня, повинні виконуватися також достатньо безпечно, тобто без ризику для здоров’я і життя працівників.

УВАГА! ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А!

Дата створення: 09:26 18.09.2019

Держпродспоживслужба попереджає!

Інформаційний бюлетень

Дата створення: 10:37 06.09.2019

Інформація про земельну ділянку

Дата створення: 18:28 01.08.2019

в с.Бузівка біля лісу є вільна земельна ділянка орієнтовною площею 0,25 гп для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.