Новини Бузівської сільської ради

Дата створення: 12:50 11.05.2018

Протокол Загальних зборів 21 квітня с.Бузівка

Дата створення: 10:02 27.04.2018

Закуплено блоки для ремонту приміщення для пожежної машини

Дата створення: 09:52 27.04.2018

На частину коштів, отриманих від народного депутата Ничипоренка В.М., було закуплено газоблоки для ремонту приміщення для пожежної машини!  Дякуємо Михайлу Тимофійовичу за наданий транспорт для їх розвантаження!

Розпочато ремонт скважини

Дата створення: 16:03 26.04.2018

Табір "Молода гвардія"

Дата створення: 12:26 12.03.2018

У прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія». Вже багато років радує він юних мешканців, дарує їм незабутні зустрічі і яскраві враження, є найбільш безпечним та якісним місцем дитячого відпочинку в Україні. У дитячому центрі постійно працюють два табори – «Зоряний» та «Сонячний», влітку відчиняється табір «Прибережний». Протягом зміни у дитячому центрі дитина, окрім оздоровлення і відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів. Діяльність гуртків, секцій, здійснення туристичних походів робить перебування в таборі цікавим та незабутнім. Телефон для довідок: (048) 755-92-34

Табір "Артек" запрошує відвідувачів

Дата створення: 12:21 12.03.2018

Шановні жителі Бузівської ОТГ , раді повідомити Вам, що "Артек" відкрився! Легендарний дитячий табір, який ще кілька років тому працював на узбережжі Чорного моря переїхав під Київ до Пущі Водиці. Офіційне відкриття відбулося 24 червня 2016 року. ДПУ «МДЦ «Артек» знаходиться в історичній зоні на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща-Водицького лісопарку. На території центру функціонує два спальних корпуси, медичний центр, спортивний та адміністративний корпуси. 21 один день на свіжому повітрі. Купання в озері та щоденна ігрова програма. Майстер-класи з рукоділля, заняття спортом та курси акторської майстерності. Дітям у Пущі Водиці нудьгувати нема коли.  Види путівок: безоплатні, 20%, 30%, 50%.  Телефон для довідок: (044) 205-05-07.

Літературний вечір з О.Чорним

Дата створення: 10:49 26.02.2018

Літературний вечір з Олександром Чорним пройшов в атмосфері перенесення в чаруюче минуле нашої місцевості. Уродженець с. Бузівка, який займається дослідженням історії рідного краю, розповів захоплюючі факти пережитого та інтригуючі історії, що пов`язані з нашим селом. Продемонстрував записи та старовинні документи, які належали його прадідові. Також презентував збірку своїх поезій та порадував присутніх декламуванням віршів, після чого роздав свої збірки з власним підписом. Гості захоплююче слухали розповідь доповідача, брали участь в бесіді, задавали питання. В кінці вечора сільський голова та директор школи висловили свою подяку пану Олександру за його працю та ініціативу. Ми з нетерпінням чекаємо нашої наступної зустрічі!!!

Звіт голови ОТГ за 3-й місяць роботи

Дата створення: 09:01 21.02.2018